Неділя, 05.05.2024, 20:59
Сайт Малорублівської школи І - ІІ ступенів

ПОШИРЕННЯ ДОСВІДУ УЧИТЕЛЯ-МЕТОДИСТА

У ці останні травневі дні підводяться підсумки навчально-виховного процесу, науково-методичної роботи тощо. До районного методичного кабінету школи подали інформацію і про одну з форм поширення досвіду педагогічних працівників за 2013 – 2014рр. – письмову пропаганду: статті в пресі, в педагогічній і методичній періодиці. Таку інформацію надала  і наша школа.

Учитель-методист Кашуба Є.І. за вказаний період стала автором тридцяти авторських методичних та наукових статей, опублікованих у фахових виданнях України – журналах «Всесвітня література в школах України», «Всесвітня література в сучасній школі», «Зарубіжна література в школах України», газеті «Світова література», збірниках праць науково-практичних конференцій. Вона ж видала у 2013р. навчально-методичні посібники «Урок літератури в біоадекватній технології», «Биоадекватный метод на уроках словесности», схвалені  Кримською академією НОО.

Зазначимо, що Євдокія Іванівна  поширює свій досвід  і на творчих зустрічах з освітянами області. Остання така зустріч учителів світової літератури та російської мови   шкіл Решетилівського району відбулася  на базі Решетилівської школи-гімназії імені Б.Олійника в рамках   проведення  районної панорами  педагогічної творчості, на яку був запрошений учитель-методист нашої школи.  Освітяни  Решетилівського району відмітили  глибину  її педагогічного досвіду, отримали методичну підпомогу, ознайомившись  із сутністю та змістом     інноваційних підходів Євдокії Іванівни,    системою  методів, прийомів, вправ,  апробованих автором, а також з її поезією.

Зробили висновок, що сільська   школа з невеличкою кількістю учнів, з її проблемами  малокомплектності  не стає   на заваді   творчої самореалізації  особистості учителя  та її учнів.

«  Травень 2024  »